Atribuită Cumpărare directă

FISA CONT OPERATII DIVERSE Coli 500 ROLLER 0.5MM SEMI-GEL ALBASTRU CX5 FABER-CASTELL Buc 50 BANDA CORECTOARE 4.2MM*8M FABER-CASTELL Buc 10 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM ALBASTRU NOKI Buc 2 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM GALBEN NOKI Buc 2 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM GRI NOKI Buc 2 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM NEGRU NOKI Buc 2 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM ROSU NOKI Buc 2

Număr anunț
DA25858732
Autoritate contractantă
U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,36 RON
Valoare atribuită
318,36 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,36 RON

din 318,36 RON estimat