Atribuită
Cumpărare directă
079.03.005 - Suport tuburi centrifuga 50 mL, 26 orificii - 1 buc - 19.90 RON - 5 buc - 99.50 RON 1266-DRT-18 - Port Ac Mayo Hegar Drept 18 cm, pentru acele de sutura, 1 buc - 23.75 RON 1259-CRB-14 - Foarfeca Castroviejo, curba, 14 cm, pentru interventii chirurgicale in microchirurgie, 1 buc - 27.72 RON ST 17 - NEICHA PENSETA (VETUS) ST 17, penseta curbata, varf semicurbat, lungime penseta 112mm - 1 buc - 65.61 RON ST 14 - PENSETA NEICHA VETUS ST 14: penseta dreapta - 1 buc - 65.61 RON 5B-SA - PENSETA 5B-SA OCLAIR, penseta unghiulara, cu varf ascutit - 1 buc - 65.61 RON
- Număr anunț
- DA25872678
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33169000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347,80 RON
- Valoare atribuită
- 347,80 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.