Atribuită Cumpărare directă

Dosar incopciere fata 1/1, dimensiune 24x31cm, șină rigidizată și capse pentru biblioraft, carton colorat în masă, culoare albastru. Modelul cu care vor fi personalizate dosarele va fi transmis împreună cu comanda fermă.

Număr anunț
DA25879463
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
COM MARATON SRL (CUI 1554896)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat