Atribuită
Cumpărare directă
PRONTO LEMN 750ML+33% SANO ANITKALK PIATRA RUGINA FINO SACI COL HD35L/30BUC ROLE PROFESIONALE 100M 2STR WEBER MATURA SORG IMBOTTITA DOMESTOS PINE FRESH 2L LENOR SPRING 5L ARIEL PODS REGULAR 39 BUC. PERIND SET CURATENIE COMPLE SANO SPARK LAVANDA DET.VASE CIF DEGRESANT PUTER750ML EPACK BURETI GAL CANELURI 5 SANO BON PURPLE LAVENDER 55 NOVAX LAVETA UNIV.5BUC COS FLIP FLAP DELTA 12L P FINO LD SAC GUNOI 120L/10BU RIVEX GLASS 4L TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L
- Număr anunț
- DA25854381
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 707,62 RON
- Valoare atribuită
- 707,62 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.