Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant maini

Număr anunț
DA25872061
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,60 RON
Valoare atribuită
290,60 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,60 RON

din 290,60 RON estimat