Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT STIHL 46-2 -30 buc la pretul de 69.05 lei/buc -cf. referat 10663/29.06.2020 -Administrare Spatii Verzi

Număr anunț
DA25876130
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.071,50 RON
Valoare atribuită
2.071,50 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.071,50 RON

din 2.071,50 RON estimat