Atribuită Cumpărare directă

Termometru tip pistol Este un termometru Non-Contact care citeste rapid cu ajutorul tehnologiei Infrarosu temperatura corpului fara a trebui sa existe atingere directa dintre termometru si persoana masurata. Termometrul Netum are dimensiuni reduse, usor, ergonomic, portabil si simplu de utilizat. Termometrul este conceput pentru a oferi masuratori de precizie in timp real. Produsul masoara temperatura corpului prin citirea radiatiei termice infrarosii de pe pielea umana. Masurarea temperaturii este simpla și sanitară, rapidă și precisă. Doua moduri inteligente de lucru Citire temperatura corp. - Cele mai recomandate zone de citire sunt: fruntea si urechea. - Masoara temperaturi intre 32°C si 42,5°C (89,6°F si 108,5°F). Citire temperatura obiecte, cum ar fi: cani, lichide (ceai, lapte, apa), produse alimenatre, biberoane, suprafete, etc. - Masoara temperaturi intre 0°C si 100°C (32°F si 212°F). - Trebuie sa aveti in vedere faptul ca aparatul masoara temperatura de la suprafata obiectelor. Caracteristici produs Afisaj iluminat cu LCD. Indicator baterie scazuta. Setare afisare temperatura in grade Celsius sau Fahrenheit. Memoreaza ultimele 32 de temperaturi masurate. Masoara temperatura in 0,5 secunde cu ajutorul butonului dedicat One-Click. Distanta de masurare este intre 3 - 5 cm de fruntea persoanei careia doriti sa-i masurati temperatura. Sunete de notificare. Rezolutia de masurare: 0,1°C. Avertizare vizuala pentru status baterie consumata. Igienice non-invazive si usor de u

Număr anunț
DA25823444
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat