Atribuită
Cumpărare directă
BLOC NOTES ADEZIV 76/76: 4 X 1,3 = 5,2 BANDA ADEZIVA 19/33: 2 X 1,35 = 2,7 BANDA ADEZIVA 48/66 TESA: 2 X 3,9 = 7,8 CORECTOR FLUID CU PENSULA: 3 X 2,2 = 6,6 PERMANENT MARKER SCHNEIDER 240MAXX: 10 X 4,9 = 49 SET ECONOM CREION MECANIC ROTRING 0.7: 3 X 8,2 = 24,6 SET ECONOM MINA CREION MECANIC ROTRING 0,7: 6 X 3 = 18 CALCULATOR BIROU CANON 12DG: 3 X 62 = 186
- Număr anunț
- DA25810808
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,90 RON
- Valoare atribuită
- 299,90 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.