Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: hartie copiator, foi parcurs, agrafe birou, banda adeziva, bblioraft, buretiera gel, capse, clips hartie, corrector, memorie usb, pix aihao, roller, plic c6, radiera, mina creion.

Număr anunț
DA25866409
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.836,80 RON
Valoare atribuită
3.836,80 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.836,80 RON

din 3.836,80 RON estimat