Atribuită Cumpărare directă

Confecționat Bolț -R28 14 0187A 34buc confecționat Cală R-2814 01 623A 6 buc Confecționat Bolț 6x32-R- 28BF 02136 26 buc Confecționat Suport Colier 4249 "T" -R 760992720 94 buc Confecționat Inel-R28 14 120 420 1buc Confecționat Manșon - 63403 R-587 233 2374 8 buc Confecționat Piulițe Stop DE- 5- 1000 buc

Număr anunț
DA25817519
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
Cod CPV
50211100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.020,90 RON
Valoare atribuită
24.020,90 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.020,90 RON

din 24.020,90 RON estimat