Atribuită
Cumpărare directă
PAPETARIE PACHET 1 CONTINE:;Dosar sina plastic 50 Buc x 0.58 Ron;folie documente 100/set 1 Buc x 15.13 ron; Capsator 1 Buc x 21 ron ;pasta corectoare pelikan 2 Buc x 4.2 Ron ; CAPSE 24/6 1 Buc x 2.1 Ron ; biblioraft 6 Buc x 7.14 Ron;Dosare carton sina 100 Buc x 0.42Ron
- Număr anunț
- DA25850542
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PIELESTI (CUI 17350663)
- Furnizor / câștigător
- FIDUCIA TRADING SRL (CUI 5862554)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,47 RON
- Valoare atribuită
- 160,47 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.