Atribuită
Cumpărare directă
Obiective de microscop Objectiv Mitutoyo MY10X-823: - Banda spectrala: 480 – 1800nm - Factor de marire: 10X - Distanta focala: 20mm - Apertura: 10.4mm Objectiv Mitutoyo MY20X-824: - Banda spectrala: 480 – 1800nm - Factor de marire: 20X - Distanta focala: 10mm - Apertura: 8.0mm
- Număr anunț
- DA25800731
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38519200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.374 RON
- Valoare atribuită
- 25.374 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.