Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire Caiete de Sarcini si evaluarea ofertelor pentru mijloacele de transport public care se achizitioneaza de catre autoritatile publice locale sau societati de transport prin proceduri de achizitie publica. Serviciile se refera atat la autobuze noi, cat si rulate. Se ofera serviciile pentru maxim 1 lot (tip) de autobuze, cuprinzand pana la 100 de mijloace de transport. prin punerea la dispozitie experti externi cooptati pentru verificarea si evaluarea ofertelor tehnice, experti care sa intocmeasca rapoarte de specialitate cu privire la aspectele tehnice, in vederea facilitarii comisiilor de evaluare a ofertelor in adoptarea deciziilor in cadrul procesului de analiza a ofertelor si de stabilirea a celei castigatoare.
- Număr anunț
- DA25799516
- Autoritate contractantă
- S.C. SERVICIUL TRANSPORT VOLUNTARI S.A. (CUI 14685770)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.000 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.