Atribuită
Cumpărare directă
Setul contine: Operatiuni de reparatie sistemul existent. Se inlocuiesc urmatoarele echipamente: Sursa alimentare sina DIN 3 Siguranta automata 6A 3 Cablu alimentare bransament 15 Cleme CDD 6 Enclosure FO 2 Media convertor 3 Platbanda inox 1 Sudura FO 16
- Număr anunț
- DA25807300
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
- Furnizor / câștigător
- VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.916 RON
- Valoare atribuită
- 3.916 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.