Atribuită Cumpărare directă

Servicii de conservare a obiectelor de expozitie din cadrul MNINGA. Perioada contractuala: 18.06.2020-30.09.2020.

Număr anunț
DA25808748
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
BUNESCU RADU STELIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38769096)
Cod CPV
92521210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.458,71 RON
Valoare atribuită
13.458,71 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.458,71 RON

din 13.458,71 RON estimat