Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Pret LP UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta Valoare TVA Valoare bruta FMB2 Caserola trestie zahar 2 compart, 2set/bax, 230x155x81mm , 125buc/set 133.3900 SET 16 16 0 81.11 1,297.76 246.57 1,544.33 BSP039 Caserola dretung, capac rab, pla ,1000 ml ,100buc/set 259.5600 SET 2 2 0 148.83 297.66 56.56 354.22 2 18 1,595.42 303.13 1,898.55
- Număr anunț
- DA25822889
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.595,42 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.