Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser inox senzor inox lucios SDL120 ,sa fie prevazut cu sistem antifurt, antipicurare, alimentare : DC4 x 1.5V(R6), capacitate: 1200ml, doza 1ml. Dozator sapun senzor Meco inox lucios SDL120 Caracteristici: - alimentare : DC4 x 1.5V(R6) - capacitate: 1200ml - doza sapun: 1ml - dimensiuni: 21x10x14 cm - greutate: 1.2kg - garantie: 1 an Descriere dozator sapun senzor Meco inox lucios: sa fie foarte durabil si rezistent. sa fie alimentat de 4 baterii R6. sa aiba consum de energie redus, autonomie intre 6 si 8 luni. sa aiba design modern si eficient. sa prezinte un sistem antifurt si antipicurare
- Număr anunț
- DA25809047
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- ROBENA TRADING S.R.L. (CUI 42109004)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.