Atribuită Cumpărare directă

676/15.06.2020(RAR Covasna) REPARATIE RICOH 4510 COVASNA Operatiuni specifice de service in vederea readucerii echipamentului in parametrii normali de functionare. In acest sens se inlocuiesc: kot cuptor, set rola transfer si set pad/role preluare

Număr anunț
DA25812797
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat