Atribuită Cumpărare directă

la livrare se va transmite certificat de calitate si conformitate. termen de garantie -3 ani Daca nu aveti produsul pe stoc, va rugam sa dati refuz achizitiei.

Număr anunț
DA25824463
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
SYNERGO EUROPE SRL (CUI 22515288)
Cod CPV
33123100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,01 RON
Valoare atribuită
824,01 RON
Data publicării
20.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,01 RON

din 824,01 RON estimat