Atribuită
Cumpărare directă
BX100 Fir poliglicolic 3/0, L=150cm = 120 buc; BX105 Fir acid poliglicolic 2/0, fara ac, 150cm= 120 buc; BX110 Fir acid poligicolic 0, L=150cm= 180 buc; BX115 Fir acid poliglicolic 1, fara ac, 150cm= 120 buc; BX120 Fir acid poliglicolic 2, fara ac, 150cm= 60 buc; BX414 Fir poliester - BIOSTER (echivalent ata chirurgicala nr. 5)= 60 buc; NECESAR BLOC OPERATOR SPITAL
- Număr anunț
- DA25813501
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.485,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.485,70 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.