Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA pentru 3 autoturisme DACIA,Model: DUSTER,Cilindree: 1461,An fabricatie: 2015,Masa maxima: 1875,Putere: 80 kw (109 cp),Nr locuri: 5, Valabilitate: 12 luni, , Asigurator: CITY INSURANCE. Nr de inmatriculare B63 WMA, B113 WMA si B 114 WMA. Valabilitatea politelor vor fi din data de 29.06.2020

Număr anunț
DA25799503
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.604,25 RON
Valoare atribuită
1.604,25 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.604,25 RON

din 1.604,25 RON estimat