Atribuită Cumpărare directă

„Servicii de internet, televiziune, web hosting si administrare domeniu pentru Primaria Sectorului 3, Directia Generala de Politie Locala Sector 3.”

Număr anunț
DA25809764
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.228,12 RON
Valoare atribuită
53.228,12 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.228,12 RON

din 53.228,12 RON estimat