Atribuită Cumpărare directă

Computer portabil si accesorii

Număr anunț
DA25820984
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.646,23 RON
Valoare atribuită
2.646,23 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.646,23 RON

din 2.646,23 RON estimat