Atribuită
Cumpărare directă
Panou de informare DIBOND ALB Dimensiunea unui panou este de 1000 x 600 mm GRAFICA: atat pentrsu SIGLA ROMANIEI cat si pentru fundalul denumirii programului se va folosi codul de culoare PANTONE 280 C: cod CMYK :C100, M72, Y 0, K18 si cod RGB:R0, G73 si B144. Material realizare Panou informativ: DIBOND ALB, grosime de 3mm. - Panoul informativ va fi livrat prins pe cadru metalic 20 x 20 mm, înălțime cadru = 2,20 m, conform modelului atasat. Termenul de executie este maxim 10.07.2020. Panoul de informare face parte din obiectivele propuse in cadrul proiectului ''DAR - Dăruim Acces la Reabilitare - Locuința protejată Neagra, Locuința protejată Stejarul, Locuința protejată Floarea, Locuința protejată Ticoș și Centru de Zi Tașca''
- Număr anunț
- DA25804758
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- BIASIL CONSULT SRL (CUI 17178470)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.