Atribuită Cumpărare directă

Rac.scurgere cu ventil,cap armatura 1/2,teu PPR25,cot PPR25, robinet trecere 3/4

Număr anunț
DA25811921
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI 15509305)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.889,73 RON
Valoare atribuită
1.889,73 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.889,73 RON

din 1.889,73 RON estimat