Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea pentru Reforma Feroviară (ARF) doreste achizitionarea de carburant - Benzina fara plumb- pe baza de carduri de credit pentru alimentarea celor 3 autoturisme: 2 x Dacia DUSTER și 1 x SUZUKI aflate in dotarea ARF. Cantitatea de benzina „premium fara plumb” sub forma de carduri de credit pentru alimentare cu carburant pentru cele 2 autoturisme Dacia Duster este de maxim 150 litri/luna/autovehicul, respectiv o cantitate de 200 litri/luna, pentru autoturismul SUZUKI . Durata contractului: începând cu data semnarii contractului (Luna 07 2020), pana la 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire pe o perioada de 4 luni pentru anul urmator, pâna la data de 31.04.2021, cu încadrarea în resursele financiare cu aceasta destinatie, conform art.165, alin. 1 din HG nr. 395/2016 pentru probarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achizitie publica/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice. Cardurile de credit se vor livra la sediul autoritatii contractante gratuite în termen de maxim 48 ore de la semnarea contractului de catre ambele parti, suma in lei cu care se vor incarca - lunar - cardurile nu va depasi echivalentul a: 150 litri carburant benzina „premium fara plumb” pentru fiecare autoturism Dacia DUSTER, respectiv cantitatea de 200 litri carburant benzina „premium fara plumb” pentru autoturism SUZUKI.

Număr anunț
DA25814541
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.890 RON
Valoare atribuită
10.890 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.890 RON

din 10.890 RON estimat