Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificari tehnice in utilizare pentru investigatii/examinari cu caracter tehnic pentru ascensor persoane 6 persoane cu S=500 kg, Nr.statii=5

Număr anunț
DA25815378
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.470 RON
Valoare atribuită
2.470 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.470 RON

din 2.470 RON estimat