Atribuită
Cumpărare directă
GPV PLIC TB4 SILICON/10B ARH SFOARA CANEPA 100G RTC SFOARA BUMBAC 100GR/4 BIC CREION CORECTOR 4BUC/ BIC FLUID CORECTOR 20ML PEL BANDA COR XYCLE 4,2MM RTC FLUID CORECTOR/20 ML BIC MARKER CD-DVD/NEGRU DON MARKER PERM CU VOPSEA SCH MARKER PT CD BIC CREI ECOEVOL 655 RAD/ KOR CREION GRAF HEXA RAD/ KPM CREIOANE CU RAD/6 BUC ICO PIX ROSU ORIENT/10 BU HAMA BOXE 2.0 SONIC MOBIL PGN FILE PROTECTIE A4/40 INTEGRAL USB 64GB ARC 2.0 KINGSTON USB 3.0 32GB/ALB, RISTEA PAH.ALBE 200CC ARISTEA FARFURII 20.3CM 2 ENDLESS LING.METAL.40BUC ENDLESS LINGURITE PLAST.1 SERVETELE ALBE2STR 250BUC LIPOVA APA CARBO FORTE 2, IZV.MIN.APA NECARB2,0 PET, FAIRY DET.VASE CHAMOMILE JASOL SOLNET DET.SUPRAFET PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 SANO CLEAR DETERGENT GEAM FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC SANO SUSHI CLOTH LAV.USC. S-B LAVETA UMEDA 7 BUC S-B LAVETE UMEDE 3BUC TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L ALUFIX SACI MEN.INC.60L 1 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR ONDA HART.IG.P.3STR.16ROL ROLE PROFESIONALE 100M 2S FARMEC LOT.DEZINF.MAINI 5
- Număr anunț
- DA25808242
- Autoritate contractantă
- LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.758,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.758,07 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.