Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZAREA UNEI SERE SI MONTAREA ACESTEIA, IN CADRUL PROIECTULUI ’STEM Education in Vocational an Professional Schools’’, nr.de identificare ROUA ZSOFT/1.1./23 - ORAS SEINI, CF REFERATELOR DE NECESITATE TRANSMISE IN 10.06.2020 SI 18.06.2020, DE CATRE COORDONATORUL REGIONAL - BOGDAN RAUL
- Număr anunț
- DA25817710
- Autoritate contractantă
- Orasul Seini (CUI 3627765)
- Furnizor / câștigător
- SERE TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 25674938)
- Cod CPV
- 44211500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.933 RON
- Valoare atribuită
- 131.933 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.