Atribuită
Cumpărare directă
Denumire U.M Tip tavă Buc. Plante Preț U.M Preț total(plante garantate) U.M garantate fără TVA fără TVA Viola Matrix F1 Orange Deep tavă 510(500) 20 10000 144.64 2892.80 Viola Matrix F1 Lavander Shades tavă 510(500) 20 10000 144.64 2892.80 Viola Matrix F1 - Blue Blotch tavă 510(500) 15 7500 144.64 2169.60 Viola Matrix F1 - Red blotch tavă 510(500) 14 7000 144.64 2024.96 Viola Matrix F1 - Mix tavă 510(500) 18 9000 144.64 2603.52 Viola Matrix F1 - White Clear tavă 510(500) 10 5000 144.64 1446.40 Viola Matrix F1 - Morpheus tavă 510(500) 10 5000 144.64 1446.40 Viola Matrix F1 Orange Deep tavă 288(284) 26 7384 107.98 2807.48 Viola Matrix F1 Lavander Shades tavă 288(284) 26 7384 107.98 2807.48 Viola Matrix F1 - Blue Blotch tavă 288(284) 22 6248 107.98 2375.56 Viola Matrix F1 - Red blotch tavă 288(284) 20 5680 107.98 2159.60 Viola Matrix F1 - Mix tavă 288(284) 20 5680 107.98 2159.60 Viola Matrix F1 - White Clear tavă 288(284) 12 3408 107.98 1295.76 Viola Matrix F1 - Morpheus tavă 288(284) 12 3408 107.98 1295.76
- Număr anunț
- DA25824604
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03121100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.377,72 RON
- Valoare atribuită
- 30.377,72 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.