Atribuită Cumpărare directă

Patchcord FTP cat.6 5m RJ45/ Drum Unit Brother DR3400 original/Toner Brother TN3520 original

Număr anunț
DA25813402
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI 14581515)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.139 RON
Valoare atribuită
3.139 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.139 RON

din 3.139 RON estimat