Atribuită Cumpărare directă

MENTOL(MENTHOL), CLORURA DE POTASIU, GLICERINA FARMACEUTICA, MERCUROCROM, CLORAMFENICOL, VASELINA ALBA -KG-UZ FARMACEUTIC, LANOLINA, ULEI DE RICIN, OXID DE MAGNEZIU

Număr anunț
DA25807568
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,10 RON
Valoare atribuită
464,10 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,10 RON

din 464,10 RON estimat