Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurari autoturisme de tip CASCO pentru 12 autoturisme din care 6 autoturisme marca Dacia Logan, 3 autoturisme Skoda Rapid, 2 Skoda Octavia si 1 bucata Dacia Docher, cu durata de valabilitate de 6 luni incepand cu prima zi de la data expirarii.
- Număr anunț
- DA25813555
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.527 RON
- Valoare atribuită
- 8.527 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.