Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile consta in scarificat, sapat si incarcat pamant, nivelat, cilindrat, strat de balast de 10 cm, strat de piatra sparta de 15 cm

Număr anunț
DA25822034
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
ALFA TRUST SRL (CUI 8214913)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344.520 RON
Valoare atribuită
344.520 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344.520 RON

din 344.520 RON estimat