Atribuită
Cumpărare directă
( instructiuni PSI, fisa obiectivului, evidente specifice PSI, Planificari anuale PSI, Organizarea apararii-planuri de evacuare, semnalizari , avertizare) pentru urmatoarele obiective :Sediu primarie ;Camin Cultural Sita Buzaului;Camin Cultural Ciumernic;Camin Cultural Zabratau;Baza sportiva
- Număr anunț
- DA25816239
- Autoritate contractantă
- COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
- Furnizor / câștigător
- IDU-DANI SRL (CUI 24419317)
- Cod CPV
- 71317100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.750 RON
- Valoare atribuită
- 9.750 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.