Atribuită Cumpărare directă

Aparat de ras.prosop hartie, spuma ras,solutie dupa barberit, burete baie si vase, sapun liquid, galeata cu storcator,solutii de curatare (wc, aragaz, geam, vase,ceramica,faianta, robinete), pref de curata, faras, coada de lemn, pungi alimentare.

Număr anunț
DA25848320
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
ONNA STIL DISTRIBUTION SRL (CUI 12570374)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.131,80 RON
Valoare atribuită
4.131,80 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.131,80 RON

din 4.131,80 RON estimat