Atribuită Cumpărare directă

Diluant 506 - ref. 7599/16.06.2020, 7873/22.06.2020

Număr anunț
DA25829790
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ROMCAST EXPERT SRL (CUI 29001799)
Cod CPV
44832200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,56 RON
Valoare atribuită
574,56 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,56 RON

din 574,56 RON estimat