Atribuită Cumpărare directă

Servicii de depozitare arhiva Serviciul de depozitare arhiva cuprinde : Serviciul de depozitare arhiva cuprinde : 1.Preluarea documentelor de la beneficiar . 2.Transportul documentelor de la beneficiar la depozitul prestatorului. 3.Asezarea documentelor pe rafturi. 4.Cautarea documentelor solicitate de beneficiar. 5.Aducerea documentelor solicitate la sediul beneficiarului in maxim 30 de minute de la solicitare. 6.Predarea documentelor solicitate persoanei responsabile cu arhiva din cadrul institutiei 5 luni X 2100 ml x 3.3 lei

Număr anunț
DA25841099
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.650 RON
Valoare atribuită
34.650 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.650 RON

din 34.650 RON estimat