Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA CF ANUNT NR ADV1151443 COMBINEZON IMPERMEABIL DE UNICA FOLOSINTA TNT 65G LAMINAT "Protectie biologica (conform EN14126); material microporos laminat (polipropilena laminata)imp[otriva agentilor infectiosi(solizi si lichizi);inchidere cu fermoar, elastic pt gluga, maini, glezne, talieprezinta protectie pentru incaltaminte integrata;Confectionat din material netesut usor, ecologic si cu respirabilitate excelenta,ambalare individuala.Destinatia:asigurarea protectiei personalului de specialitate impotriva patrunderilor agentilor biologici inalt patogeni si substante chimice,decontaminante.Asigura libertate de miscare.Certificate: EN 14605:2005; EN 14126; EN 13034; EN 13982-1; EN 1149-5;bucati 80 VIZIERA Prindere pe cap Usor de igienizat Utilizare îndelungată Ecran transparent Material de calitate superioară care nu se deteriorează la contactul cu dezinfectanţii Mărime universală bucati8 OCHELARI PROTECTIE Ochelari de protectie medicinali, tip masca, cu aerisire indirecta, prindere prin elastic Lentile transparente, din policarbonat rezistent la zgarieturi Filtre de aerisire indirecta, ce previne riscul de contaminare.bucati 4
- Număr anunț
- DA25820644
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.293,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.293,56 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.