Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse de întreținere și curățenie obiectelor de patrimoniu: 1) Mop rotativ – găleată ABS cu pedală, rezistentă cu storcător rotativ, coada telescopică și 100% microfibră = 1 buc.; 2) Aspirator cu sac – filtru HEPA, putere reglabilă, aspirare uscată, tub telescopic, dotat cu accesorii pentru spații înguste, cablu lung = 1 buc.;
- Număr anunț
- DA25822890
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586,54 RON
- Valoare atribuită
- 586,54 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.