Atribuită
Cumpărare directă
MINISTERUL PUBLIC PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES, CUI- 4318059, PT ARGES-PITESTI, Loc.Pitesti, Bd. Eroilor 1, Nr.47, Jud.Arges, reprezentand contravaloarea asigurari RCA pentru : AG07MPR –Dacia Logan; ss: UU1LSDJKH37775611; Pa=356 lei. AG08MPR –Dacia Logan; ss: UU1LSDYKH37775671; Pa=356 lei AG09MPR –Dacia Logan; ss: UU1LSDJKH37775570; Pa=356 lei PRIMA ASIGURARE totala: 1068 lei; Valabilitate – 1 AN de la 01.07.2020 pana la 30.06.2021. PLATA : INTEGRALA
- Număr anunț
- DA25833475
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068 RON
- Valoare atribuită
- 1.068 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.