Atribuită Cumpărare directă

Proces verbal de contraventie conform modelului "ordine publica" - 100 carnete SI proces verbal de contraventie conform modelului "circulatie"- 100 carnete- respectand intocmai modelul autoritatii contractante. Carnete format A4, hartie autocopiativa, 50 seturi/carnet, fiecare carnet contine 150file, in trei culori ( albastru, roz, verde), cate 50 file pentru fiecare culoare (prima fila albastra, a doua roz, a treia verde, si asa mai departe), inseriate, numerotate, cu OPIS la sfarsit, coperti cartonate.

Număr anunț
DA25830337
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat