Atribuită Cumpărare directă

Se vor efectua lucrari de reparatii conform listelor de cantitatti primite, in baza carora a fost intocmita oferta.

Număr anunț
DA25820603
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
SEICA SEBASTIAN NICUŞOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28647253)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392.402,12 RON
Valoare atribuită
392.402,12 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392.402,12 RON

din 392.402,12 RON estimat