Atribuită Cumpărare directă

SURFANIOS Premium - UTILIZARE PRIN STEGERE SI PULVERIZARE (AEROSOLIZARE) IN SOLUTIE DE LUCRU Dezinfectant detergent pentru pavimente, suprafete, suprafete in bloc alimentar inclusiv vesela •MOD DE UTILIZARE: •Se utilizeaza în dilutie de 0,25% sau 20 ml pentru 8 litri de apa rece sau calda ( < 60oC). Nu necesita clatire; pentru vesela clatirea este obligatorie. COMPOZITIE CALITATIVA: Compusi activi antimicrobieni: •Clorhidrat de aminoacizi; •Clorura de didecildimetilamoniu; PROPRITATI TEHNOLOGICE: •biodegradabil. PROPRIETATI MICROBIOLOGICE: Bactericid Fungicid Tuberculocid Virucid Mod de ambalare: Bidoane 1L si 5L. Bidoanele de 5 litri sunt prevazute cu pompa dozimetrica VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA25841059
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.155 RON
Valoare atribuită
3.155 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.155 RON

din 3.155 RON estimat