Atribuită Cumpărare directă

PREZENTUL DEMERS PE SEAP TINE LOC DE COMANDA FERMA ACHIZITIE - 35 buc. x pompa cu cap pulverizator pentru flacoane de 1LITRU

Număr anunț
DA25849133
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,10 RON
Valoare atribuită
212,10 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,10 RON

din 212,10 RON estimat