Atribuită
Cumpărare directă
Ammonia solution 25%,2.5 l,420052 2buc x126.20= 252.40 Standard solution 1413 µS/cm, 500 ml, 1 buc x 60.00= 60.00 Silver sulfate, 100 g, 2 buc x 668.90= 1337.80 Mercury (II) sulfate,250 g, 1buc x343.00= 343.00 Potassium sodium tartrate tetrahydrate, ,01.08.2023 3 buc x 141.00= 423.00
- Număr anunț
- DA25859396
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.416,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.416,20 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.