Atribuită Cumpărare directă

MANUSI NITRIL M,200 BUC(2 CUTII),CULOARE NEGRA, MASTI PROTECTIE - 200 BUC TRANSPORTUL ESTE SUPORTAT DE CATRE FURNIZOR

Număr anunț
DA25863720
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPALA PENTRU CULTURA, SPORT, TURISM SI TINERET (CUI 18263735)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,80 RON
Valoare atribuită
410,80 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,80 RON

din 410,80 RON estimat