Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA UZUAL VERDE 4L=3x55.04 PROTECTA GRI DESCHIS 2.5L =5x83.61 PROTECTA NEGRU 2.5L=1x83.61 VOPSEA EXTERIOR CASABELLA 4L =1x38.66 DILUANT PPROTECTA D5105 1L=5x14.71 DILUANT UNIVERSAL 509 1L=5x5.46

Număr anunț
DA25838387
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,30 RON
Valoare atribuită
806,30 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,30 RON

din 806,30 RON estimat