Atribuită
Cumpărare directă
BOSCH GSH 27 VC Ciocan demolator 2000 W, 62 J +spitz+dalta pachetul contine: BOSCH GSH 27 VC Ciocan demolator 2000 W, 62 J BOSCH Spitz 520 mm (prindere 28 mm) BOSCH Dalta 520x35 mm (prindere 28 mm) Date tehnice Putere nominală 2.000 W Energie de percuţie 62 J Număr percuţii la turaţia nominală 1.000 percuţii/min Greutate 29,5 kg Sistem de prindere Hexagon interior de 28" Despre produs Cel mai puternic ciocan demolator electric de la Bosch Putere de percuţie foarte mare datorită energiei de percuţie de 62 J şi celor 1.000 percuţii pe minut Vibraţii foarte reduse (numai 8,5 m/s²) datorită decuplării mânerelor şi mecanismului de percuţie cu vibraţii reduse – pentru o durată efectivă de utilizare zilnică mai îndelungată Durată de viaţă foarte îndelungată datorită componentelor de înaltă calitate din aluminiu şi oţel Manevrare optimă: mânere ergonomice cu softgrip şi centrul de greutate al maşinii poziţionat jos pentru o manevrare optimă Suprafaţa antiderapantă împiedică răsturnarea sculei electrice
- Număr anunț
- DA25818292
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.367 RON
- Valoare atribuită
- 6.367 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.