Atribuită
Cumpărare directă
DIBLU POLISTIREN 90MM =250x0.25 CM17 =1x53.78 THERMOUNIVERSAL =13x21.85 ARACET CONSTRUCTII 5KG=2x21.01 ARACET CONSTRUCTII 1 KG =1x4.62 MASTIC BITUMINOS =1x87.39 EXTRUDAT 3CM=52x8.82 SILICON UNIVERSAL TRANSPARENT =1x12.18 SPUMA NINO PIPA =1x21.43 SURUB M6X60=60x0.27 PIULITA M6 =60x0.06 SAIBA PLATA M6 =60x 0.13 SURUB M8X80=60x0.76 PIULITA M8 =60x0.08 SAIBA PLATA M8=60x0.25 SURUB M10X80=60x1.01 PIULITA M10 =60x0.34 SAIBA PLATA M10=60x0.42 SURUB M12X100 =60 x2.27 PIULITA M12X100=60x0.59 SAIBA PLATA M12 =60 x0.84 TINCI ALB BM15W=9x 20.17 PLASA FIBRA =42x1.85
- Număr anunț
- DA25838324
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.706,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.706,47 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.